جستجوی پیشرفته جستجو در وب
اخبار

تاریخ: 1399/6/17

عنوان خبر: ارتقاء سلامت اداری

متن خبر: برنامه ارتقاء سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم در دو سطح ملی و استانی تهیه و در کمیته مربوطه تایید و به حوزه های ستادی و ادارات کل استان ها جهت اجرا ابلاغ گردید. عناوین برنامه مذکور در منوی مبارزه با فساد دفتر قابل مشاهده است.


تاریخ: 1399/6/16

عنوان خبر: مهمترین گلوگاه های فساد خیز

متن خبر: در جهت جلوگیری از فسادهای احتمالی، مهمترین گلوگاه های فساد خیز و نقاط آسیب پذیر سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور شناسایی و توسط کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم سازمان تایید و ابلاغ گردید. عناوین گلوگاه های مذکور در منوی مبارزه با فساد دفتر قابل مشاهده می باشد.


تاریخ: 1398/10/4

عنوان خبر: ابلاغ برخی از نقاط آسیب پذیر و گلوگاه های فساد خیز سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

متن خبر: به منظور ارتقاء سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم، نقاط آسیب پذیر و گلوگاه های فسادخیز با استفاده از نقطه نظرات صاحب نظران دفاتر ستاد سازمان و ادارات کل آموزش فنی حرفه ای استان ها تهیه و در جلسه ارتقاء سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای بررسی و تصویب گردید. در فرآیند تهیه نقاط آسیب پذیر، راهکارهای بهبود وضعیت و پیشگیری از فسادهای احتمالی نیز پیش‌بینی و ابلاغ گردیده است. برنامه مذکور بعنوان یکی از مسیرهای دستیابی به سلامت اداری و نیز صیانت از حقوق مردم، می‌تواند نقش ارزنده‌ای در تحقق اهداف سازمان آموزش فنی و حرفه ای ایفا نمایند.


تاریخ: 1398/9/25

عنوان خبر: ابلاغ شاخص های عمومی و اختصاصی سال 1398

متن خبر: شاخص های عمومی و اختصاصی ارزیابی عملکرد سال 1398 به استان ها ابلاغ گردید.

 

بازديدکنندگان اين صفحه: 5179 | بازديدکنندگان امروز: 4 | کل بازديدکنندگان: 195540 | بازديدکنندگان آنلاین: 1 | زمان بارگزاري صفحه: 0.2450 ثانيه